DEKORACE

Úvod DEKORACE

Pod slovem dekorace si každý představí něco jiného. Ale ve své podstatě mají všechny tyto představy jedno společné – slouží k ozdobení interiérů i exteriérů. Můžete si ozvláštnit obývák, kancelář, kuchyňský stůl nebo koupelnu.  Naleznete zde také před každou sezónou novinky - v srpnu jsou to podzimem zbarvené listy ze sisalu, skřítkové, grulandy, draci, dýně, na jaře a o veikonocích zase květiny, motýlci, perličky, zajíčci, vajíčka. Na Vánoce nejrůznější postavičky, sněhuláci, ozdoby, řetězy, baňky i umělý sníh a třpytivé hvězdičky. U nás si vyberete cokoliv.


Dekorace - osm písmenek, za jejichž významem se toho skrývá tolik: útulný domov, elegantně zařízená kancelář, svatební výzdoba, krásně naaranžovaný stůl pro chvíle s přáteli i běhání po lese s dětmi, abychom našli ty nejkrásněji zbarvené listy pro podzimní dekorace. Dekorace do bytu i na zahradu považujeme za jednu z našich priorit.


Desítky novinek, ať už hotové dekorace, které stačí zavěsit, postavit či nalepit, nebo potřeby pro dekoratéry a aranžování. Dekorace po celý rok, pro každou příležitost. Svíčky, svatební dekorace, dekorační týly, peří, dárkové předměty, kovové a dřevěné dekorace, i drobnosti jako zvonečky a rolničky, to vše a mnoho dalšího najdete právě v této kategorii Dekorace.

 

V této sekci Dekorace naleznete také koupelnový textil a originální ručníky zabalené do hezkých a zajímavých tvarů k dotvoření vašeho koupelnového stylu.

Výrobce  
Zobrazené produkty 1 - 32 z celkových 1075
Zobrazit stranu: 1 2 3 ... 34 »
3D dekorace Mr a Mrs

3D dekorace Mr a Mrs

od 155,- Kč
Na stranu: produktů.
Zobrazit stranu: 1 2 3 ... 34 »
Partnerské stránky

eAndilek.cz - dětské a kojenecké zboží, potřeby pro maminky

Copyright 2013 - 2020 © Topstyldekor.cz