Kabelky kožené a z Eko kůže

Úvod TAŠKY A KABELKYKabelky kožené a z Eko kůže

Kožené kabelky patří mezi nejoblíbenější dámské módní doplňky. Ve vyspělé společnosti nenajdete ženu, která by alespoň jeden kousek nevlastnila. Mezi favoritky se řadí kožené kabelky – ať už ty z pravé kůže, nebo ty z EKO kůže. Říká se, že opravdové dámy mají ve svých skříních několik kvalitních kožených kabelek, které opečovávají celý život. Podívejte se do naší nabídky a vyberte si svou favoritku.

 

Kůže je materiál, který se od pradávna používá k výrobě oděvů, obuvi i oděvních doplňků. Zejména oblíbené jsou kožené kabelky, které jsou pro ženy nepostradatelnou součástí každého outfitu. Správná žena má v šatníku několik kusů kvalitních kožených kabelek, o které se celý život stará s velkou láskou a péčí. Kvalitní přírodní kůže má dlouhou životnost, je pevná, pružná, hodně odolná a snadno se čistí. Proto jsou kabelky z tohoto materiálu tak oblíbené.

 

Druhým oblíbeným materiálem, ze kterého se vyrábí spousta věcí, je EKO kůže. Je levnější variantou přírodní kůže, má vynikající vlastnosti a v mnoha ohledech se pravé kůži hravě vyrovná. I když se od ní zcela odlišuje, na pohled jsou tyto dva materiály k nerozeznání. EKO kůže je odolná, pevná a prodyšná. Na druhou stranu má kratší životnost. Ale i přes tento malý nedostatek jsou kabelky z EKO kůže velmi oblíbenou levnější variantou pravých kožených kabelek.

Partnerské stránky

eAndilek.cz - dětské a kojenecké zboží, potřeby pro maminky