Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?

Registrací souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

kabelky z EKO kůže

Kožené kabelky patří mezi nejoblíbenější dámské módní doplňky. Ve vyspělé společnosti nenajdete ženu, která by alespoň jeden kousek nevlastnila. Mezi favoritky se řadí kožené kabelky – ať už ty z pravé kůže, nebo ty z EKO kůže. Říká se, že opravdové dámy mají ve svých skříních několik kvalitních kožených kabelek, které opečovávají celý život. Podívejte se do naší nabídky a vyberte si svou favoritku.

 

 

Oblíbeným materiálem, ze kterého se vyrábí spousta věcí, je EKO kůže. Je levnější variantou přírodní kůže, má vynikající vlastnosti a v mnoha ohledech se pravé kůži hravě vyrovná. I když se od ní zcela odlišuje, na pohled jsou tyto dva materiály k nerozeznání. EKO kůže je odolná, pevná a prodyšná. Na druhou stranu má kratší životnost. Ale i přes tento malý nedostatek jsou kabelky z EKO kůže velmi oblíbenou levnější variantou pravých kožených kabelek.

Partnerské stránky

eAndilek.cz - dětské a kojenecké zboží, potřeby pro maminky

Copyright 2013 - 2021 © Topstyldekor.cz