Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?

Registrací souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Adoptuj Spitfire

Adoptuj Spitfire

Adoptujte Spitfire jako celá třída základní či střední školy! Podpořte dobrou věc a vystavte si certifikát ve třídě. Perfektní dárek pro každého nadšence této legendární stíhačky a letadel!

Varianty zboží

    Varianta Dostupnost Katalogové číslo Cena
Adoptuj Spitfire Adoptuj Spitfire Dočasně nedostupné D-ZS707 460,- Kč

Adoptuj Spitfire

Nabízíme Vám neuvěřitelnou příležitost podpořit svým darem kus britské historie tím, že pomůžete vybudovat další Spitfire v ACESquadronu. Po jednoduché online registraci obdržíte certifikát, opravňující Vás k ročnímu členství v organizaci. Uděláte-li si výlet do Anglie, můžete navštívit ACESquadron v Oxfordshire a užít si Spitfire v celé jeho kráse, protože budete mít nárok na bezplatnou prohlídku letištního hangáru. Díky členství v klubu budete mít přehled o všech událostech a budete dostávat pozvánky a zprávy v anglickém jazyce o vývoji budoucích Spitfirů.Spitfire je legendární britský jednomístný stíhací letoun sloužící v RAF a v letectvech dalších spojeneckých armád během druhé světové války. Letoun tvořil spolu s Hurricany základ britského stíhacího letectva během bitvy o Británii. Adopce trvá po dobu 12ti měsíců Potvrzení registrace trvá 28 dní Kompletní balení je v anglickém jazyce Obsah balení: Uvítací dopis Vysvětlení, jak dar funguje Informace o Spitfire Historie Spitfire Plakát se stručným popisem letadla Ženy a Spitfire Pohlednice legendární stíhačky Registrační list

Partnerské stránky

eAndilek.cz - dětské a kojenecké zboží, potřeby pro maminky