Punčochové zboží

Úvod MÓDNÍ a ODĚVNÍ DOPLŇKYPunčochové zboží

Punčochové zboží je ryze dámská parketa. Bez tohoto zboží se neobejde žádná žena, která i přes chladnější měsíce ráda nosí sukně, kraťasy či šaty. Nejprodávanější jsou klasické silonkové punčochy a ke kalhotám do lodiček silonkové ponožky. V naší nabídce naleznete mnoho kvalitních punčoch, punčocháčů, podkolenek a legín v mnoha barvách i s různými módními vzory, teplé papuče a také kvalitní froté ponožky v jednobarevném provedení.


První nylonky spatřily světlo světa v USA koncem 30. let minulého století. Do té doby se vyráběly luxusnější punčochy z hedvábí a v levnějším provedení z bavlny. Podle statistických údajů ČSÚ bylo v České republice v roce 2007 vyrobeno 28,4 milionů kusů punčocháčů a 8,4 milionů párů punčoch a podkolenek. Vysoká čísla ukazují, že jsou mezi ženami velmi oblíbeným módním doplňkem.
Na druhou stranu existují ještě punčocháče, zvané také punčochové kalhoty, které se oblékají od špičky chodidel až k pasu. Jsou k dostání ve všech barvách a provedeních. Barvy často diktují módní trendy a prodejci se pak předhánějí v tom, kdo nabídne širší výběr. Někteří výrobci dokonce vyrábí pánské punčochy, které vyhledávají muži pro jejich praktičnost v chladném období, kdy si je oblékají pod kalhoty.
Punčochové kalhoty se vyrábí ze silonového vlákna a těsně přiléhají na dolní končetiny. Jejich jemnost se označuje jednotkou Denver (DEN), která vyjadřuje sílu použitého textilního vlákna. Čím je číslo vyšší, tím jsou punčocháče silnější a méně průhlednější. Toto velmi oblíbené zboží se vyrábí se zesílenou i nezesílenou špicí či sedem, s malým klínem i bez klínu.
Připravili jsme pro vás nabídku kvalitních punčoch, punčocháčů, podkolenek i legín v široké škále barev a provedení. Stačí si jen vybrat, čemu dáváte přednost. Nebudete zklamané vy a ani vaše nohy, které ocení, když budou oděny do kvalitních teplých materiálů.

 

Velikosti punčoch ANNES zde.

Zobrazené produkty 1 - 32 z celkových 34
Zobrazit stranu: 1 2 »
Ponožky krátké

Ponožky krátké

od 116,- Kč
Na stranu: produktů.
Zobrazit stranu: 1 2 »
Partnerské stránky

eAndilek.cz - dětské a kojenecké zboží, potřeby pro maminky