Doprava a platba

Úvod Vše o nákupuDoprava a platba

Způsob doručení:

PPL - přepravní společnost (Česko) ..... 89,- Kč vč. DPH 

Přepravní společnost PPL je balíkový přepravce doručující do 24 hodin od předání zásilky do přepravy. Po předání zásilky do rukou PPL obdržíte ze strany PPL informativní e-mail s možností změny dispozic doručení prostřednictvím www.pplbalik.cz. V den doručení bude na Vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 13-15:00). Doručení zásilek probíhá standardně v pracovních dnech od 8:00 do 18:00. Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz. Níže naleznete podrobnější informace. Zasíláme pouze po České republice. 


Při objednávce nad 2000 Kč je dopravné ZDARMA.

Způsob platby:

1) Platba při převzetí - dobírkou (Česko) ... 39,- Kč vč. DPH

Platba hotově nebo platební kartou v momentě převzetí zboží od doručovatele.

2) Platební brána PayU ... ZDARMAPayU

Platební karta (platba předem)
Pohodlný, bezpečný a stále více oblíbený způsob platby za zboží. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu systému PayU, kde po zadání čísla vaší karty, data platnosti karty a kontrolního kódu CVV2 (všechny údaje jsou na kartě uvedeny) dokončíte svoji objednávku.


Přijímáme karty těchto platebních asociací:

 

platební karty


Pozn. Karta musí umožňovat platby na internetu (lze jednoduše ověřit u své banky).

 


Online převod na účet (platba předem)

Zaplaťte pohodlně ze známého prostředí vašeho internetového bankovnictví. Systém platební brány PayU vás přesměruje do známého prostředí internetového bankovnictví Vaší banky, kde pouze potvrdíte částku již předvyplněného platebního příkazu.

 

V systému online plateb jsou zapojeny tyto banky:

 

online platby

 
Pozn. Použití online platby je podmíněno aktivním přístupem do internetového bankovnictví Vaší banky.

BALNÉ JE U NÁS ZDARMA!

 
Podrobnější informace o dopravci PPL1. Před doručením zásilky 


  • Příjemce od nás obdrží den před doručováním zásilky informativní email, který obsahuje všechny informace o zásilce, spolu s odkazy na níže uvedené body.
  • Náš řidič vždy zdarma kontaktuje příjemce na uvedeném telefonním čísle, aby s ním upřesnil detaily o doručování zásilky.
  • Příjemce může zdarma změnit instrukce o doručení (adresu, datum, osobu příjemce, večerní doručení) prostřednictvím www.pplbalik.cz nebo prostřednictvím zákaznického servisu.
  • Příjemce může sledovat harmonogram doručování zásilky dle PSČ doručení, na našich webových stránkách www.ppl.cz nebo prostřednictvím mobilních stránek http://m.ppl.cz.


2. Doručování Vaší zásilky


  • Standardní čas doručování je v rozmezí 8 - 18 hod. do druhého pracovního dne ode dne převzetí zásilky na celém území České republiky.
  • Nabízíme možnost volby VEČERNÍHO DORUČENÍ od 17 hod. až do 21 hod. ve vybraných lokalitách. Seznam lokalit naleznete na www.ppl.cz.
  • Příjemce se může rozhodnout, zda zásilku na dobírku uhradí v hotovosti nebo platební kartou. Všichni řidiči PPL jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou. O způsobu zaplacení se příjemce svobodně rozhodne až v momentě převzetí zásilky.
  • Zákazník může sledovat aktuální stav a detailní informace o zásilce (včetně výše dobírky, možnosti platby kartou, apod.) na webových stánkách www.ppl.cz nebo prostřednictvím naší mobilní aplikace či mobilního webu http://m.ppl.cz ve svém telefonu.
Partnerské stránky

eAndilek.cz - dětské a kojenecké zboží, potřeby pro maminky