Doprava a platba

Úvod Vše o nákupu Doprava a platba

Způsob doručení:

PPL - přepravní společnost (Česko) ..... 89,- Kč vč. DPH 

Přepravní společnost PPL je balíkový přepravce doručující do 24 hodin od předání zásilky do přepravy. Po předání zásilky do rukou PPL obdržíte ze strany PPL informativní e-mail s možností změny dispozic doručení prostřednictvím www.pplbalik.cz. V den doručení bude na Vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 13-15:00). Doručení zásilek probíhá standardně v pracovních dnech od 8:00 do 18:00. Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz. Níže naleznete podrobnější informace. Zasíláme pouze po České republice. 


Při objednávce nad 1000 Kč je dopravné ZDARMA.

Způsob platby:

Platba při převzetí - dobírkou (Česko) ... 39,- Kč vč. DPH

Platba hotově nebo platební kartou v momentě převzetí zboží od doručovatele.

Převodem na účet ... ZDARMA

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem (platí pouze pro dodávky po České republice), pošleme Vám automaticky na email zadání pro úhradu objednávky (tyto informace obdržíte v emailu potvrzující přjetí objednávky). Po připsání částky na náš účet Vám bude zboží zasláno spolu s řádným dokladem o zaplacení.

 

BALNÉ JE U NÁS ZDARMA!

 
Podrobnější informace o dopravci PPL1. Před doručením zásilky 


  • Příjemce od nás obdrží den před doručováním zásilky informativní email, který obsahuje všechny informace o zásilce, spolu s odkazy na níže uvedené body.
  • Náš řidič vždy zdarma kontaktuje příjemce na uvedeném telefonním čísle, aby s ním upřesnil detaily o doručování zásilky.
  • Příjemce může zdarma změnit instrukce o doručení (adresu, datum, osobu příjemce, večerní doručení) prostřednictvím www.pplbalik.cz nebo prostřednictvím zákaznického servisu.
  • Příjemce může sledovat harmonogram doručování zásilky dle PSČ doručení, na našich webových stránkách www.ppl.cz nebo prostřednictvím mobilních stránek http://m.ppl.cz.


2. Doručování Vaší zásilky


  • Standardní čas doručování je v rozmezí 8 - 18 hod. do druhého pracovního dne ode dne převzetí zásilky na celém území České republiky.
  • Nabízíme možnost volby VEČERNÍHO DORUČENÍ od 17 hod. až do 21 hod. ve vybraných lokalitách. Seznam lokalit naleznete na www.ppl.cz.
  • Příjemce se může rozhodnout, zda zásilku na dobírku uhradí v hotovosti nebo platební kartou. Všichni řidiči PPL jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou. O způsobu zaplacení se příjemce svobodně rozhodne až v momentě převzetí zásilky.
  • Zákazník může sledovat aktuální stav a detailní informace o zásilce (včetně výše dobírky, možnosti platby kartou, apod.) na webových stánkách www.ppl.cz nebo prostřednictvím naší mobilní aplikace či mobilního webu http://m.ppl.cz ve svém telefonu.
Partnerské stránky

eAndilek.cz - dětské a kojenecké zboží, potřeby pro maminky